EKİPLERİMİZUZMAN KLİNİK PSİKOLOG MÜBAREK AYDIN

 

Uzman klinik Psikolog Mübarek Aydın İzmir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamış olup ayrıca uzmanlığını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans alanında tamamlamıştır. Uzm. Klinik Psikolog Mübarek Aydın danışanlarına hem kurucusu olduğu İstanbul EMA Psikoloji Danışmanlık Merkezi' nde hem de İzmir şubesinde hizmet vermektedir.

Öğrenim hayatı boyunca NP İstanbul Beyin Hastanesinde çalışmalarını sürdürmüştür. Bu süreçte Bağımlılık, Psikoz, Depresyon, Anksiyete, Travma ve Yas, Panik Bozukluk, Öfke Kontrolü, Davranış Bozukluğu, Borderline Kişilik Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Cinsel Kimlik Bozukluğu, ilişki sonrası Depresyon gibi alanlarda çalışmalarını yürütmüştür.

Çalışma alanları: Bireysel terapi, Aile danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisti, Cinsel Terapi, EMDR uygulayıcısı, Ergen ve Yetişkin terapisti olarak hizmet vermektedir.

Şu anda aktif olarak çeşitli seminerler vermekte, televizyon programlarında Klinik Psikolog olarak yer almakta ve kliniğinde özel danışan görmektedir.